Загальна площа виноградників: 136 200 гектарів

Загальна кількість виробленого вина: 12,5 мільйонів гектолітрів (2019)

Сорти чорного винограду

Pinot Noir (Піно Нуар) – французький сорт чорного винограду, відноситься до міжнародний сортів та вважається одним з найблагородніших сортів світу. Червоні вина отримані з Піно Нуар мають низький вміст танінів та хорошу кислотність. На ніс добре відчутні аромати червоних фруктів та квітів.

Syrah (Сіра) – міжнародний сорт чорного винограду, експортований з Франції. Вина червоно-рубінового кольору з фіолетовим відтінком, інтенсивним ароматом, нотками дрібних ягід та спецій, особливо чорного перцю. Структуроване та свіже.

Сорти білого винограду

Chardonnay (Шардоне) – міжнародний сорт білого винограду, який вирощується у всіх виноробних районах світу. Походить Шардоне з Франції. Вина з Chardonnay характеризуються делікатним ароматом екзотичних фруктів (особливо ананас), елегантним смаком та гармонійністю.

Riesling (Рислінг) – німецький сорт білого винограду з якого виготовляють сухі, ігристі та десертні вина. Рислінг – ароматний сорт, вина якого характеризуються чудовим фруктовим букетом (особливо персик та абрикос).

Sauvignon Blanc (Совіньйон Блан) – ароматний сорт білого винограду походженням з Бордо (Франція). Совіньйон Блан – один з найпоширеніших сортів білого винограду в світі. В залежності від клімату отримані вина будуть характеризуватись трав’янистими або фруктовими нотками.

Sémillon (Семільйон) – є одним з відомих сортів білого винограду регіону Бордо (Франція). В поєднанні з Совіньйон Блан – утворюють відоме французьке родзинкове вино Сотерн. На смак вино солене, фруктове та свіже.